23 Ağustos 2013 #1973492

Vodafone Faturamı İkiye Katlamış!

4.8.2013 tr faturamı aldığımda gözlerime inanamadım, fatura tutarım ikiye katlanmış ve hayali bir cihaz ücreti açıklaması vardı. Hemen Vodafone Müşteri Temsilciyle görüştüm acil kaydı oluşturduğunu tamamen kurumla ilgili teknik bir hata olduğunu düzeltileceğini belirtti ama düzeltilmedi.


Defalarca tekrar aradım en son aramamda hemen acil kaydı oluşturulacağını söylendiğinde düşüp bayılacaktım tahmin edin ne oldu? Faturayı ödedim. Son çare Vodafone'a yazılı başvurdum cevap: incelemenin devam ettiği ve tarih 23.08.2013 hala cevap bekliyorum. Tamamen Vodafone'dan kaynaklanan ve kesinlikle bana ait olmayan bir borcu ödemek zorunda bırakıldım ve faiz ile korkutuldum.

Olcay 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 532776****numaralı hattınıza yönelik iade işlemlerinizin sağlandığı 31.08.2013 dönemine ait faturanızdan düşüldüğü tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Olcay29 Ağustos 2013

    tabi ki faturama bağlı bir sorun olamaz çünkü sorunu yaratan sizsiniz.Ayrıca şikayetimin incelendiğini belirttiğiniz telefon numarası bile hatalı.Belli ki kalıplaşmış bir metin yolluyorsunuz.Müşterileriniz biraz daha fazla özeni haketmiyor mu?

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 535713****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadıı tespit edilmiştir.Tarafınızdan alınan onay ile işlemlerinizin sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön