23 Eylül 2013 #2025995

Vodafone Faturamı İkiye Katladı!

Yaklaşık 3 ay önce Vodafone şirketinden bir hat aldım. 12 ay taahhütle esnaf paketinden yararlanmak istedim böylece aldığım paket 2 katına çıkacaktı fiyatı sabit kalarak ama bu firma 2000 dakika, 2000 sms, 2 gb olan kampanyayı bana fatura ederken 1 gb üzerinden işlem yapıp faturayı 2'ye katladı. 2 faturada bu şekilde devam etti.


Müşteri temsilcilerine ve cep shop merkezlerine yönlendirdiler. Sonuç boş sistemlerindeki hatadan dolayı 1 gb görülüyormuş ve bu firma bana fatura göndermeye devam ediyor. Taahhüdüm olduğu için ayrılamıyorum. Esnafa bu yapılmaz.

Melik 37 Okunma

Cevaplar

  • Melik27 Eylül 2013

    kurumsal duruş sergilemiyorlar sordugumda tahürünüz var diyorlar ama şikayetimme cevap yazdıklarında normal bir müşteriymişim gibi tahütten bahsetmiyorlar esnaf paketini seçtiysem ne avantaj sagladılar bana reklamını yaptıkları esnaf paketini neden bana uygulamamışlar belli degil ne yaptıgını bilmeyen faturayı şişiren bir dürüst olmayan bir yaklaşım sergiliyorlar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde hattınıza tanımlı paketinizde ve tanımlamalarınızda sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak ister, paketiniz dahilinde 1000 dakika yurtiçi heryöne, 1000 SMS yurtiçi heryöne SMS, 1 GB yurtiçi internetin bulunduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön