25 Şubat 2014

Vodafone Faturamı Göndermiyor!

İş yerim yaklaşık 3 yıldır faturalarımı karşılamakta fakat tek şart var faturalarımı düzenli olarak arşiv halinde ay ay düzenli tutmam. Hattımı Vodafone operatörüne taşıdım ve 12 ay sözleşme imzaladık.

Her ay benim faturam neden gelmiyor diye aramaktan bıktım onlar her defasında bize ne gidin PTT ile görüşün gibisinden yanıt vermekten bıkmadı. ( ben bu hattı Vodafone firmasından aldım PTT'den değil )

12 aydır faturamı alamadım dolayısıyla 12 aylık (70'er tl ) faturalar cebimden çıktı bu sorunu ya çözsünler ya da mahkemede görüşelim. Çözüm üretmek yerine ukala bir şekilde beni azarlıyorlar ayıp!

Engin 48 Okunma

Cevaplar

 • Engin01 Mart 2014

  Kesnilikle hayır 13 aydır bir fatura iletmekten aciz olan bir firma kabul edilsede edilmesede bu bir gerçek yanı sıra bana yardımcı olacaklarına boş a4 kagıdı yollayıp al bu faturan dediler.

 • Engin28 Şubat 2014

  Yanıt için teşekkürler. Fakat sizin ile bir sözleşme imzaladık dile kolay tam (12 aydır ) her fatura kesiminde sizi arıyorum rica ediyorum her ay düzenli olarak benim adresimi güncelliyorsunuz ama 12 aydır gelen giden yok. 1 : Benim ile ilgilenen tüm müşteri temsilcilerinizden şikayetçiyim. 2 : Ben bir müşteriyim ve sizin müşterinizim ( kaliteyi sağlamak açısından ses kaydı alıyorsunuz ) Dinleyin bana kalkıp sizin bizim ile işiniz yok gidin ptt anlatın derdinizi dediler ben ptt değil sizin müşterinizim böyle bir söylem sizce doğrumu bu sorun faturalarımın bana 12 aydır iletilememesi benim ptt ile aramdaki sorun değil sizin ptt ile aranızdaki sorundur. ( Avukat bey ile görüştüm bu konuda kendisi ile hem fikiriz ) 3 : Ben sizden 12 aylık faturalarımı istedim bana kalkmış dalga geçer gibi bir a4 kağıdına ismimi soyadımı yazıp yollamışsınız. Ben operatörler arasında profesyonel olarak bir tek sizi görüyordum ama gerek müşteri temsilcileriniz gerekse bu başıma gelen son ismimi yazıp yollamanız cidden müşteri olarak ağırıma gitti. 13 ay oldu bana 1 fatura dahi iletilmedi şikayet konusu açtım burada aradınız hala iletilmedi şu saatten sonra fatura falanda beklemiyorum açıkçası bu sorumsuzluğunuz yüzünden 700 tl maaş ile geçinen adamın ve 850 tl ödemek zorunda kalmamın yanı sıra işten atıldım. 13 aydır resmen sizin personelinizden dilenci gibi faturamı dileniyorum Onları Allah'a havale ediyorum yanı sıra hakkımı tüketici hakları mahkemesinde arayacağım. Sağlıcakla kalın.

 • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön