10 Eylül 2013

Vodafone Faturamı Fazla Gönderdi!

Vodafone bir senedir kullandığım ve hiçbir zaman ödemelerimi geciktirmediğim hattıma fazla fatura gönderdi. 35, 00 TL sabit 750+250=1000 dk her yöne konuşma her yöne 250 sms grup içi sınırsız konuşma ve mesajlaşma ek olarak da 19, 00 TL sınırsız internet paketi aldım toplamda aylık 54, 00 TL fatura ödemem gerekirken bana 94, 00 TL fatura çıkardı.


Müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım bana söyledikleri ise 33, 00 TL'lik fazla mesaj ve multimedya mesajı gönderdiğimi internete fazla girdiğimi söylediler. Detaylı dökümünü istedim hala bir ses yok.

Murat 56 Okunma

Cevaplar

 • Murat18 Eylül 2014

  kurumsal bir firmaya hiç yakışmayan tavır ve tutum içindeler insanların bu firmayı seçmesinin sebebi kurumsal olması herhangi bir sıkıntıda çözüm odaklı olunuyo olmasıdır fakat çözüm için hiç bir şey yapılmıyor.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 506843**** nolu hattınız uzman ekiplerce incelenmiş olup, ücretlendirmenizde sorun bulunmamaktadır. Ücretlendirilmiş olduğunuz, sms gönderimlerinizin kampanya giriş tarihinden önce yapılmış olduğu tespit edildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Ayrıca tarafınıza kampanya girişi ile ilgili bilgilendirme sms'inin gönderilmiş olduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat13 Eylül 2013

  5 iş günü içinde problemi çözeceklerini söylediler hâlâ beklemedeyim...

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön