21 Ocak 2014 #2247072

Vodafone Faturamı Düzeltmiyor!

Şikayetim çözülmedi.Defalarca mail, 08502524222 ve 542'den görüştük.Sebepsiz 73.93tl fatura var Yanlış tarife ve cihaz işlemi yaptıklarını düzelteceklerini söylediler.Bilgim dışında yapılan tarife değişiklikleri, yanlış cihaz işlemi, gerek sözleşme şartlarının yerine getirilmemesi, gerekse cayma hakkı dolayısıyla tüm işlemlerin yok sayılarak mağduriyet verilmeden düzeltilmesini defalarca ihtar ettim.


Sizi arayacağız denmesine rağmen sadece tarifemi düzelttiler fakat 25tl olan faturamı bile düzeltmediler. Ayrıca yerine getirmedikleri sözleşme, almadığım cihaz dolayısıyla her ay ceza ödeyeceğimi söylediler. Şikayetçiyim Vodafone'dan!

Adil 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, yapılan kontrollerde 24.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön