18 Aralık 2013
Yorum Yap
#2179038

Vodafone Faturamı 4 Kat Fazla Tahsil Etti!

Vodafone'un yetkisiz ve çözüm üretemeyen müşteri hizmetlerinden,yanlış bilgilendirmelerinden ve kayıtsız kalan şirket sorumlularından bıktım.


1500 dakika her yöne 30 tl kampanyasına dahilim. Kasım ayı faturam 156 tl geldi. İtiraz ettim müşteri temsilcilerini aradım, çözüm üretemeyeceklerini söylediler ve konuşmuşsunuzdur diyorlar. Kasım ayı ayrıntılı dökümü mail adresime gönderin diyorum,tamam dediler hala göndermediler.


Etik olmayan davranışlar sergiliyorlar ve haksız ödeme yaptığıma inanıyorum. Bir yetkili de şu duruma el atsın lütfen fazla aldığınız miktarın tarafıma iadesini istiyorum.

Mustafa 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler