22 Nisan 2013 #1756413

Vodafone Faturamı 2 Defa Ödedim İademi Alamıyorum!

Mart ayı faturamı 20.03.2013 tarihinde de otomatik ödeme ve kredi kartı ile olmak üzere 2 defa ödeme yaptım. Nisan ayında da numaramı başka bir hatta taşıdım. Müşteri hizmetlerini aradım iade için dilekçe ve ödeme dekontumu göndermemi istediler. Gerekli dilekçeyi ve dekontu fax çektim.


Dilekçemde Nisan ayına ait faturamın da düşülmesini istedim. 17.04.2013 tarihinde ulaştı diye mesaj geldi. 21.04.2013 te müşteri hizmetlerini aradım iade işlemi hakkında bilgi vermediniz ödeme de yapılmadı diye. İban numaramın yanlış olduğunu söylediler. Neden bildirmediklerini sordum bizim onları aramamız için bildirmemişler. şimdi nisan faturamı da düşmezler ve benden bunun için birde faiz isterler.

Recep 16 Okunma

Cevaplar

  • Recep24 Nisan 2013

    22.04.213 tarihinde yeni fax çektim ve bütün bilgileri gönderdim. Müşteri hizmetlerinizden yine mail aldım bilgiler eksik diye bu kadarına da pes doğrusu yıllardı kullandığım iban hesap ve şube kodlarımmm. İşinize gelmiyor herhalde yokuş yapmak daha kolay oluyor. Değilmii.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın R**** M****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin şube koduna ulaşılamaması sebebiyle yapılamadığı bilgisini aktarmak ister,22.04.2013 de konu ilgili tarafınıza bilgilendirme sms 'inin gönderildiğini aktarmak isteriz.Bu bağlamda iade işleminizin tamamlanabilmesi için şube kodunu tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön