16 Mayıs 2013 #1802037

Vodafone Faturamdan 100 TL Düşülmedi!

12-23 Nisan arası Çin'deyken 20 Nisan'da Vodafone'dan Çin'deki depremden dolayı sevdiklerinizle rahat rahat konuşun diye faturanızdan 100 TL düşülecektir mesajı geldi.


Birkaç gün sonra faturam geldi. 100 TL düşülmemişti. Müşteri hizmetlerini 3-4 defa aradım. En sonunda 28 Nisan'da çağrı merkeziyle yaptığım görüşmede bir sonraki faturanızdan 100 TL düşülecektir dendi.


15 Mayıs'ta Vodafone'dan 140 TL fatura geldi. 100 TL gene düşülmemiş. Aradım, müşteri direktörü O. bey'le konuştum. Siz bu ay ki 140 TL'lik faturayı ödemeyin, iptal edelim, bir sonraki ay faturanıza 40 TL eklenecektir dedi. O. Bey'in dediği gibi faturayı ödemedim ve bugün hattım kapandı! Vodafone sorun oldu bana 1 aydır!

Erkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Erkan03 Aralık 2015

    Bu konuda bana hiçbir geri dönüş olmadı ve unuttum gitti. 2 yıl sonra cevap verme sebebim başka bir marka hakkında şikayet etmek üzere ŞikayetVar sitesine girmem ve eski şikayetime bir cevap gelip gelmediğine bakmak istemem. Vodafone beni nedense hiç şaşırtmadı...

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,544769****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik 16.05.2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilglendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön