06 Eylül 2013 #1998271

Vodafone Faturamdaki Yanlışlığın Düzeltilmesini 2 Ay Erteledi!

Temmuz ayında almış olduğum BBM BİS internet paketi tarafıma 2 defa yanlışlıkla satılmış. İlgili şikayetimi dile getirdiğimde bir sonra fatura döneminde fatura düzeltme işlemi gerçekleşeceği bildirilmiştir. Bu ay gelen faturamda bu yanlışlığın düzeltilmiş ve ödediğim yanlış internet paketi ücretinin faturamdan düşülmesi gerekirken düşülmemiştir.


Şikayetimi yine dile getirdiğimde bu yanlışlığın yine bir sonraki fatura da düzeltileceği aktarılmıştır. Vodafone çağrı merkezinde çalışan elemanın yüzünden ödediğim fazla ücret hala tarafıma faturaya yansıtılarak ödenmemiş olup mağduriyetimi bildirmekteyim.

Zafer 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili alacak girişi yapılarak sorunun giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön