13 Eylül 2013 #2009179

Vodafone Faturamdaki Fazla Ücretlerden Kurtulamıyorum!

Yaklaşık 22 aydır Vodafone faturalı genç avantaj tarifesinden yararlanmaktayım. Almış olduğum cihazdan kaynaklı 2 yıllık bir sözleşme yaptım. NSA'da 25 TL olması gereken faturam 1 kere dahi 25 TL olarak gelmedi.


Hep 20 TL'ye yakın bir internet ücretiyle beraber gelmesi karşısında her ay müşteri temsilcilerine konu hakkında şikayet bildirdim. Yapmış olduğum şikayetler doğrultusunda herhangi bir şekilde net bir bilgiye ve çözüme ulaşamadım. Vodafone kurumuna türlü yollarla belirttiğim şikayetlerden de sonuç alamadım.


Her seferinde deneme yanılma yöntemiyle faturalarımdaki 20 TL'lik ücretlerden kurtulmaya çalışma mücadelelerimde de bir sonuca ulaşamadım.

Serdar 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde eylül dönem faturanız incelenmiş olup,sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Serdar17 Eylül 2013

    6. güne doğru ilerliyoruz. bu mu sizin hizmet anlayışınız ?

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön