14 Şubat 2014 #2293661

Vodafone Faturamda Sorun Yaşıyorum

Vodafone hattıma ait faturamda sorun yaşıyorum. Vodafone müşteri hizmetlerini aramama rağmen yeterli açıklamayı yapamadıkları gibi aksine bir de beni anlamamakla itham ediyorlar. Faturamda görülen ek "Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler"in ne olduğunu açıklamıyorlar (Faturamda 13 TL). Cihaz aldım aylık ek 1 TL faturama yansıması gerekiyor. Telefondaki müşteri temsilcisi vergiler olduğunu devletin bunun görünmesine izin vermediğini söylüyor. Faturamda vergiler "Devlete İletilecek Ücret" olarak görünüyor. Ya arkadaş adam gibi faturamda hangi kalem nedir açıklayın. Evirip çevirip sinir ediyorsunuz. Neyi nereye ödediğimi bilmek hakkım. Bu kadar vurdumduymazlık olabilir mi?

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-18 16:07:59 irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa18 Şubat 2014

  Bir faturadaki ayrıntının tarafıma bildirilmesi bu kadar mı uzun sürmektedir. Hâlâ bilgi alamadım. Nedir faturamdaki 13 TL'nin ayrıntısı ve hesaplaması?

 • Mustafa14 Şubat 2014

  Bahsettiğiniz linkten yazdım, ama hâlâ cevap verilmedi. Faturamdaki 13 TL'lik "Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler" nedir, açıklamanızı rica ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön