29 Ağustos 2013 #1981621

Vodafone Faturamda Aşırı Ücretlendirme Oldu!

Tarifemin özelliğinin 500dk + 500 sms + 500 mb olması ve paket bittiğinde limit aşımı olmamasına rağmen, faturamda internet ücretinin olmasından dolayı faturamda fark oluştu. Vodafone müşteri temsilcisi ile defalarca görüştüm. Konu ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değiller ve bana da bilgi verilmedi.
Ve günlerdir dönüş yapılmadı.

Ümit 39 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

  “Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ümit02 Eylül 2013

  Soruna yönelik herhangi bir çözüm bulunmadı ben faturamı fazla olarak ödedim ama sadece değerlendirilecek deniliyor.

 • Ümit29 Ağustos 2013

  Bu söylenenleri en az 20 gün önce de duydum o yüzden verdiğiniz cevap pek tatmin etmedi. Sürekli en kısa sürede dönüş yapılacağı söyleniliyor, vodafone'dan konu ile ilgili ufacık bile icraat göremedim.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön