28 Ağustos 2013

Vodafone Faturama Yansıttığı Ücreti Açıklamıyor!

Vodafone'da sabit faturalı sözleşmeli üç hat kullanıyorum. Bu ay kullandığım üç hattıma da ayrı ayrı 4.10 TL fazla ücret yansıtıldı. Durumu 14.08.2013 tarihinde Vodafone'a bildirdim ve bunun sebebini sordum bana 16.08.2013 tarihinde şikayetimin incelendiğini bildirdiler.

Ancak bir sonuç çıkmayınca 23.08.2013 tarihinde buradan şikayet yazdım ve yine 23.08.2013 tarihinde Vodafone tarafından verilen cevapta şikayetimin incelendiğini ve en kısa zamanda benimle irtibata geçeceklerini bildirdiler fakat ücretin ne sebepten olduğu yada ne gibi bir gelişme olduğu ile ilgili ne arayan ne de soran var.

Harun 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığını aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön