17 Nisan 2013 #1749270

Vodafone Faturama Yansıtılan İçerik Ücreti!

0542631**** nolu müşterisiyim. Adıma tahakkuk ettirilen mart 2013 ayı faturasına içerik ücreti olarak 47,55 Tl ücret yansıtılmış bulunmaktadır.Bu ücretten şikayetim var.Ben uyap bilgi sistemine üyeyim.mart ayı içinde telefonuma 2 adet sms gelmiş olup bunun ücreti 1,64 Tl olması gerekirken ücret 47,55 Tl olarak yansıtılmıştır.İlgili firmanın müşteri hizmetlerine e mail yolu ile yaptığım müracaattan beri uzun süre geçmesine rağmen durum düzeltilmemiştir. Benden fazla olarak tahsil edilen 45.91 Tl +KDV nin tarafıma iadesi gerekir.

Avni 164 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 542631****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,iade işleminiz başlatılmıştır.Alacaklı olduğunuz tutar 30.06.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürülücektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Avni31 Mayıs 2013

    Aradan 1,5 ay geçti netice yok araştrıma hala sonuçlanmadı

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön