28 Ağustos 2013 #1980448

Vodafone Faturama Son Aylarda İçerik Ücreti Yansıtıyor!

Vodafone'den aylık 42,5 TL ye aylık 4 GB internet aboneliğim bulunmakta. Fakat son 1 kaç aydır içerik ücreti adı altında faturama yüksek miktarda ücretler yansıtılmaktadır. Müşteri hizmetleri yetkilisini aradığımda değişik aboneliklerimin olduğunu bundan dolayı faturamıza bu rakamların yansıtıldığını bildirdiler.


Müşteri hizmetleri yetkilisine kullanmış olduğum cihazın vodem olduğunu söylememe rağmen firmadan gelen mesaja cevap yazıp kabul ettiğimizi iddia ediyorlar. Vodem cihazından herhangi bir şekilde mesaj atılamıyor. Bir de Vodafone müşteri hizmetlerine 7 ayda servis üyeliğimin aboneliğini iptal edin dediğimde iptal edildiğini fakat 8 ayda tekrar tarafıma içerik ücreti yansıtıldığını gördüm.

Levent 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 08.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön