09 Mayıs 2013 #1788776

Vodafone Faturama Onayım Olmadan Mobil Ödeme Yansıtılmış!

08. 05. 2013 tarihinde cep telefonuma 3804'ten bir mesaj geldi. Mesajda "Oyun için 5 TL tutarındaki ödemeniz alınmıştır. Kilit açma kodunuz: 7035**. Destek almak: [email protected] com Support: 02122669890" yazıyordu. Ama ben böyle bir ödeme yapmadım. Bu numaraya veya başka bir numaraya ödeme için herhangi bir SMS göndermedim.


Vodafone çağrı merkezini aradığımda faturama 5 TL yansıtıldığını ve iptal işlemi yapamayacaklarını söylediler. Mesajda belirtilen 02122669890 numaralı telefonu aradığımda hiçbir kimseyle görüşemedim. Telefonu açan olmuyor. Onayım olmadan yapılan bu ödemenin iptalini talep ediyorum.

Oğuzhan 2.663 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 532350xxxx numaranız üzerinden tahsilata aracılık hizmeti verdiğimiz Fortumo şirketinin üye işyeri olan Flexion Mobile ile ekranda görülen kodun cep telefonuyla sms atılması veya programın içindeki ücretlendirmeye onay verilmesi sonucu işlem başarıyla gerçekleşmiş ve ücretlendirme yapılmış olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön