02 Şubat 2015

Vodafone Faturama Ödemede Çıkan Aksilikler!

Ben iki seferdir Vodafone'un Gordion'daki şubesine gidiyorum ve belli sebeplerden dolayı yani şubenin çıkardığı aksiliklerden ben faturayı ödeyemeden çıkıyorum sonra faturayı ödemediğim için hattım kesiliyor. Bununla karşılaşmak gibi bir mecburiyetim yok, benim ayrıca şubede çıkan sorun bir müşteriyi ilgilendirmediği kanısındayım.


Bugün 2 kere gittim ilkinde kasada nakit olmadığı söylendi ikincisinde tam para alıp gittiğimde nakit ödemede sorun olduğu belirtildi ve yine faturamı ödeyemedim bu ne biçim sorumsuzluktur ben anlam veremedim son faturamı sorun çıkmazsa! Ödeyip hattımı değiştirmeyi düşünüyorum. Ayrıca geçen ay gittiğimde şube el değiştiği için fatura ödenmesi alınmayacağı söylenmişti.

Tuba 1.063 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, talep ve şikayetlerinizle ilgili her konuda bize ; Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön