06 Mayıs 2013 #1781027

Vodafone Faturama Kullanmadığım Ücretleri Yansıttılar!

Vodafone hattını kullanıyordum faturalı olarak 3 ay kullandım ve Avea'ya geçtim. Vodafone'deki fatura paketim 500dk, 5000sms, 500gb 35 tl paketiydi. her ay 35tl + 1 küsür tl de devlete vergi ücreti toplam 36 kusur ödüyordum. bu ay Avea ya geçince vodafone'deki son faturam 46. 80 tl geldi. . !


Fatura tutarı 35. 00 tl önceki aydan devir 0. 04 tl yeni tesis tk ruhsat ve öiv taksidi 11. 76 tl ödenecek tutar 46. 80 tl bu 11. 76 tl'lık farkı müşteri hizmetlerini arayıp sordum bana geri kalan 9 aylık devlet vergisi ücreti olduğunu söylediler. Benim Vodafone'la 12 aylık bir sözleşmem falan yok ve ben kullanmadığım 9 aylık hizmet için devlete vergi ödeyemem.

Selim 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Vodafone abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde, faturalarınıza tahakkuk edecek vergiler hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Bu vergiler devlet tarafından alınmaktadır ve biz Vodafone olarak bu vergileri peşin ödeyip, size bu tutarı eşit taksitler halinde yansıtmaktayız. Bu nedenle yasal olarak faturalarınıza yansıyan vergi kalemlerine müdahale etme imkanımız bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön