21 Ocak 2014 #2248666

Vodafone Faturama İnternet Görüşme Bedeli Yansıtıyor!

Vodafone fatura dökümünü incelediğimde 02.12.2013 tarihinde 7,00-TL'lik internet görüşmesi tahakkuk ettirilmiş olduğunu gördüm.


GSM operatörlüğü ile yaptığım antlaşma yalnız telefon olacaktı. İnternet ücretini görünce bayiye gittim sordum oradaki görevli telefonun akıllı olduğu için girmiştir,yanlışlıkla da girse sonuçta senin telefonundan girilmiş mecbur ödeyeceksin istersen sistemden internete görüşmeyi kapatabilirim dedi.


Yalnız telefon görüşmesi satın almış olduğum GSM'den isteğim dışı yapılan bu durumdaki mağduriyetimin giderilmesini gelecek faturamdan söz konusu internet görüşmesi diye yansıtılan 7,00-TL'nin düşülmesini talep ediyorum.

Halil 13 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön