13 Eylül 2013 #2009756

Vodafone Faturama İki Tarife Bedeli Birden Yansıtılmış!

Kullanmakta olduğum Vodafone'a kayıtlı iki adet hattımı, avantajlı olması dileğiyle cep kamu 1000 mini'den cep kamu mini paket görüşmesine ağustos/2013 ayının ilk haftasında geçiş yaptım. Şikayetim bu ay gelen 08/2103 faturası ilk no.lu telefonumda 54 TL diğeri ise 45.60 TL olarak geldi. yetkili bayiiye sorduğumda, iki tarifenin ücretinin faturaya yansıtıldığı bana söylendi.


Sizlerden ricam, haksız talep edilen ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Ali 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 06.08.2013 müşteri temsilcimiz tarafından yapmış olduğunuz görüşmede çift fatura bilgisi aktarılmış olduğu tespit edilmiş olup, sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön