20 Eylül 2013

Vodafone Faturama Haksız Ücret Yansıttı!

23.09.2013 tarihli Vodafone faturam normalinden 23 TL kadar fazla geldi. Tabi daha öncesinden güncel detaylarda faturamı 69.30 TL görünce araştırdım. Güncel detayımı kontrol ettim. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım. Faturam çıkmadan bana yardımcı olamayacaklarını belirttiler.Faturam çıktığında aradım bunun MMS ücreti olduğunu söylediler.


Bende mail adresine MMS gönderiliyor mu dedim hayır dediler. Ama benden mail adresine mms göndermişim diye ücret kesmişler. Ayrıca herkese aynı mesajı attığım halde kimilerine sms kimilerine ise mms olarak işlem yapmışlar. Oysaki hepsi aynı sms. Oysaki güncel faturamı kontrol ettiğimde bu ücretler online rehbere kayıt diye bir şey yazıyordu.

Fethi 69 Okunma

Cevaplar

  • Fethi27 Eylül 2013

    Şu ana kadar hiçbir dönüş olmadı. Daha ne diyeyim bunlara

  • Fethi20 Eylül 2013

    Bu konuda size tam 3 defa ulaştım. Fakat, müşteri temsilcilerinizin ve onların yöneticisi konumundaki yöneticinizin kendileriyle çelişen cevap vermekten başka hiçbir şey yapmadıklarına bizzat şahit oldum. Ses kayıtları sizde de bende de mevcut. Dökümünü buradan yayımlayabilirsiniz. Onlara üç soru sordum üçünde de çeliştiler. 1. Soru: Mail adresine MMS veya SMS gönderilir mi? Birinci M.Temsilcinizin cevabı: Hayır, bu mümkün değil oldu. Ben de: bana mümkün olmayan şeyden neden ücret yansıttınız dedim. İkinci M.Temsilcinizin cevabı:İnternet paketi kullanarak mümkün dedi. Ben de: İnternet paketim var dedim. 2. Soru: MMS mesajı SMS kutusuna mı gider MMS kutusuna mı dedim M.Temsilcinizin cevabı: MMS MMS'e gider SMS SMS'e 3. Soru:Güncel fatura detayında MMS mesajı online rehbere kayıt yazar mı. Yöneticinizin cevabı: Bu bilgileri nerden öğrendiniz. Size bu bilgileri kim verdi oldu. Yaklaşık 50 dakikalık bir görüşme kaydımız var. Elinizde yoksa ben atayım

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön