11 Eylül 2013 #2006698

Vodafone Faturama Haksız Ücret Yansıtıyor!

Temmuz veya Haziran ayında(tam olarak hatırlamıyorum) abonesi olduğum Vodafone müşteri hizmetlerinden bir bayan beni arayarak Cep Avantaj midi tarifesinin bitiminden itibaren beni cep avantaj 1500 tarifesine geçirmek istedi.


Bende kabul ettim; ama öyle bir tarihte beni diğer tarifeye geçirdiler ki eski tarifemin bittiği tarihten yani 06 Ağustos 2013 tarihinden 1 gün sonra olan 07 Ağustos 2103 tarihinde beni yeni tarifeye geçirmişler.


Yani 1 gün için benden 1 aylık konuşma ücreti olan yaklaşık 50 TL fazla ücreti faturama yansıtmışlar.Firmaya şikayetimi dile getirdiğimde yapacak bir şey yok dediler.Bu yapılan müşteri memnuniyetine sığmaz. Şikayetim var!

Alper 173 Okunma

Cevaplar

  • Alper14 Eylül 2013

    SAKIN HAAAAA UZAK DURUN YANINDAN BİLE GEÇMEYİN

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön