06 Şubat 2014 #2279093

Vodafone Faturama Fazla Tutar Yansıttı

5-6 yıllık Vodafone müşterisiyim. Ocak ayı itibarı ile Avea operatörüne geçiş yaptım, bundan dolayı olsa gerek son gelen Vodafone faturam 226 tl geldi. Bu tutara itiraz ettiğimde taahhütümün olduğunu söylediler fakat benim yazılı hiçbir talimatım olmadı. Diyelim öyle Avea bayisinden de uyarmadılar böyle bir taahhütümün olduğunu. Vodafone'la görüştüğümde Bimer ve BTK ya da yazdım bunun üzerine Vodafone'dan gelen mesaj değerli abonemiz itirazınız ile ilgili abone memnuniyeti kapsamında iade işleminiz yapılmıştır deniliyor. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde 226 tl'nin sadece 44 tl'sini iade etmişler halbuki aylık gelen fatura 44 tl, zaten ödemem gereken rakam o iken 182 tl fazladan yatırmam isteniyor. Bu konuda şikayetçiyim.

Hikmetullah 18 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Hikmetullah12 Şubat 2014

    daha itirazıma cevap bile gönderme zahmetinde bulunmamışlar ne memnuniyeti ne hadlerine önce yaptıkları yanlışı cözsünler müşteri memnuniyeti öneminin vodafone için bir değeri yok sanırım

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön