27 Ocak 2014

Vodafone Faturama Ek Ücretler Yansıtmış!

Geçen ay Vodafone Red Classic tarifesine geçerek Samsung S4 cihaz aldım. Toplam 145 tl ücret ödeyecektim ama bu gün gelen mesajda 283 tl borcum gözüküyor. 145 tl'nin üzerine Red Classic'e geçtiğim halde kullanmadığım bir önceki tarifemin faturası da eklenmiş artı olarak 63 tl gibi. Bir de 2 tane melodi paketleri eklenmiş. Bunlar için mi benden herhangi bir onay alınmadan faturama eklenti yapılıyor anlamış değilim.


Ben 283 tl fatura ödeyecek gelire sahip değilim. Lütfen hattımın kapama durumunda. En düşük ne kadar tutar ödeyeceksem bana bildirilsin ben artık Vodafone ile çalışmak istemiyorum bu koşullarda!

Ozkan 126 Okunma

Cevaplar

 • Ozkan13 Şubat 2014

  Şikayetlerimle ilgili dönüş yapılıp bana ulaşılamamış bende 542 vodofone müşt. hiz. lerini arayarak konu ile ilgili bilgi istedip ve sözleşmemde tarife değişikliğinde yapılacak ücretlendırmenın bulunduğu söyleniyor. Melodi konusu ile ilgili kendilerinin bir şey yapamayacağını bu konu ile ilgili yere şikayette bulunmamamı bildirdi Yani ben 283 tl yi ödediğimle kaldım.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.02.2014 ve 06.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Ozkan31 Ocak 2014

  Hala olumlu yada olumsuz bir dönüş olmadı

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön