11 Eylül 2013 #2006241

Vodafone Faturama Ek Ücretler Yansıtıyor!

Hattımı aylık 70 TL tutarındaki Vodafone Red Classic Pakete geçirdim ve aylık 20 TL karşılığı cep telefonu kampanyasına dahil oldum. Ve diğer hattımı da aylık %30 indirimli aile kampanyası ile Vodafone'a taşıdım. Yani aylık sabit 90 TL kendi hattıma ve aylık sabit 49 TL diğer hattıma faturam gelecekti.

Gelen faturalarım 119 TL, 101 TL. Diğer hattıma 63 TL. Fatura ayrıntılarında tahsilatına aracılık edilen hizmetler 32, 29 TL yazılı yani 20 TL olması gereken telefon ücreti. Müşteri hizmetlerini arıyorum bana "goller cepte" hizmetinden faydalanmışsınız diyor.

Murat 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Murat15 Eylül 2013

    Vodafone herhangi bir şekilde çözüm sunmamıştır. Açıklama da yapamamış ancak faturada hata yok demiştir. Hatlarımdan birinin taahhüdü olmadığı için hemen Turkcell'e geçireceğim, diğeri için mahkemeye başvuracağım.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön