24 Ağustos 2013 #1974330

Vodafone Faturama Ek Ücret Yansıtmış!

31.07.2013 tarihli Vodafone cep telefonu faturamda "Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler " kalemi altında ek olarak 67.01 TL'lik bir borç kaydedilmiştir. Bu hatayı defalarca Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim.


Bana bu hata için; fatura takip departmanına kayıt oluşturulduğu ve en kısa zamanda tarafıma dönüş yapılacağı bildirilmesine rağmen henüz bir geri dönüş ya da bilgilendirme olmamıştır.


Tabii bende bu dönemde bu fatura borcunu ödemek zorunda kaldım. Şimdi benden haksız olarak tahsil edilen fatura bedelinin acil olarak iadesini talep ediyorum. Bu aciliyetimin sebebi, o paraya olan ihtiyacım değil, bir an önce operatörümü değiştirmek istememden kaynaklanmaktadır.

Ömer 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 544729****numaralı hattınıza yönelik iade işlemlerinizin sağlandığı 31.08.2013 dönemine ait faturanızdan düşüldüğü tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ömer24 Ağustos 2013

    Sayın Vodafone, Yukarıda belirttiğiniz telefon numarası zaten bana ait değil. Bu kadar ciddiyetsiz bir şekilde şikayetime cevap vermeniz açıkçası beni şaşırtmadı. Profil bilgilerimden şahsıma ait cep telefonu numaramı kontrol edebilirsiniz. Konu ile ilgili fatura no : L012013006552527

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön