31 Ağustos 2013 #1984967

Vodafone Faturama Data Kullanım Ücreti Yansıttı!

5334320**** nolu hat sahibiyim. 23 Mart 2011 tarihinden itibaren müşterinizim. Daha önce Turkcell aboneliğim esnasında hattımı kendi isteğimle data hizmetine kapattırmıştım. Vodafone müşterisi olduktan sonra, aynı şekilde hattımı data hizmetine kapattırmak istedim.


Bana bu hizmeti zaten almadığım bilgisi tarafınızca verildi. Daha önceki faturalarımda görüleceği gibi, herhangi bir data kullanımım yoktur. Ağustos 2013 (16 Temmuz-15 Ağustos) dönemine ait faturamda ise data kullanımı görülmektedir.


Benim bilgim dışında data kullanımı hizmeti açılarak faturalandırılmıştır. Benim sözlü veya yazılı olarak böyle bir hizmet talebim olmamıştır. Bu yüzden bahsi geçen faturaya itiraz ediyorum.

Arzu 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön