16 Mayıs 2013 #1801635

Vodafone Faturama 10 TL Data Kullanım Ücreti Eklenmiş!

Genç avantaj tarifem olmasına rağmen mayıs ayında faturama 10 tl data kullanım ücreti eklenmiştir ve benim buna itiraz etmemden sonra hata olduğunu kabul edip 10 tl yi bir sonraki ay faturamdan düşüleceğini söylediler.


Bunun üzerine bugün tekrardan 5 tl lik data kullanımı yaptığıma dair bir mesaj geldi ancak internet geçmişime baktığımda m.facebook.com veya m.twitter.com dışında hiç bir siteye girmediğim yada yönlendirilmediğimi görüyorum. Bu hata daha ne kadar sürecek öncelikle onu merak ediyorum.


Müşteri hizmetlerini aradığımda fatura kesim tarihinde bu duruma bakabileceklerini söylediler peki ben her ay bununla uğraşmak zorunda mıyım ? Sizin hatanız yüzünden strese girmek zorunda mıyım?

Yiğitcan 44 Okunma

Cevaplar

  • Yiğitcan17 Mayıs 2013

    Siz benimle dalgamı geçiyorsunuz ben zaten bu cevabı bana müşteri temsilcisi verdi diye burada şikayette bulundum. Yaptığınız bir hata var o bu ay bir kere faturama yansıyor bunu kabul ediyorsunuz ve üstüne bu ay tekrar aynı hatayı yapınca faturanızı beklememiz gerekiyor diyorsunuz. Sizinle uğraşmak zorunda değilim ben sizi şikayet edebileceğim her yere şikayet edeceğim bu dalga geçer gibi verdiğiniz cevapta müşterilerinizi ne kadar ciddiye aldığınızı gösteriyor. 8 sene Turkcell kullandım böyle bir durumla karşılaşmadım teşekkürler vodafone!

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,530147****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde yansıyan internet ücretlendirmenizin tespiti için faturanızın sistemlere yansıması gerekmektedir.Yapılan iade tutarınızın 06.06.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürüleceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön