22 Ocak 2015

Vodafone Faturam Zamanında Gönderilmedi!

Kullanmış olduğum 0545 206 6*** numaralı faturalı hattıma ait olan 2 adet fatura tutarı Vodafone tarafından gönderilmiştir. Fakat ilgili faturalı hattımı 21,10,2014 tarihinde kapattım ama 10 ve 11 aya ait iki adet fatura tarafıma 3 ay sonra Vodafone tahsilat servisi tarafından bildirilmiştir.


Vodafone fatura servisi faturamı zamanında tarafıma göndermeyerek yasal faiz ve gecikme faizi tahakkuk ettirmişlerdir. İlgili fatura faizlerinin Vodafone tarafından karşılanmasını arz ederim. Tamam sorumluluk Vodafone'undur çünkü zamanında bana faturamı bildirseler idi ben faturamı gecikmeden zamanın da ödeyerek kapatacaktım.

Uğur 84 Okunma

Cevaplar

  • Uğur11 Şubat 2015

    daha halen dönüş yapacaklar almaya gelince alıyorlar

  • Uğur27 Ocak 2015

    Gerek yok tahsilata gelince siz zaten bize ulaşıyorsunuz ama neden ise faturam zamanında gönderilmeyerek faturaya faiz işletip onu da millete yüklemesini iyi biliyorsunuz şu an ki kullandığım hatta konturlü olarak kullanıyordum onu da iptal edeceğim.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön