26 Kasım 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geliyor

Yaklaşık 15 yıldır telsim ve Vodafone abonesiyim. Son dönem de faturalarım olması gerekenden fazla çıkmakta bir defasında müşteri hizmetleri ile görüşüp giderilmesini sağladım şuanda da faturam 35 TL civarında gelmesi gerekirken her ay 52 TL civarında gelmektedir.


İlk sorduğumda 444 numaraların aranması nedeniyle olduğunu söylediler sonraki aylarda buna dikkat etmeme ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen fatura değişmemektedir mağduriyetimin giderilmemesi durumunda operatörümü değiştireceğim.

Mahmut 274 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 04.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Mahmut30 Kasım 2014

    bi defa aradilar iste oldugum icin duymadim bi daha da aramadilar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön