27 Nisan 2013 #1766708

Vodafone Faturam Yüksek Geldi Kimse İlgilenmiyor!

2002 yılında bu yana aynı hattı kullanıyorum ilk aldığımda faturasız olarak aldım.bir kaç kez faturalı hatta geçtim son olarak bu ay Faturalı hattan çıktım,1 yıllık indirimli kampanyaya katıldım ama kampanyadan çıktım cezası olduğunu söylediler bende kabul ettim,ama beklediğim fatura hesaplamadan 30 TL fazla fatura geldi ,müşteri hizmetlerini aradım,sorduğumda Bana yıllık hat kullanım ücreti olduğunu söylediler,böyle bir şey olamaz,Bana bunu söylemediler,Ayrıca son Faturamı E-mail yoluyla bile göndermediler bana itirazınız varsa E-mail gönderdim kimse geri dönüş yapmadı,bu ne sorumsuzluk,Artık Vodafone kullanmak istemiyorum,Tüm hatlarımı başka operatöre taşıyacağım.

Nebi 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Nebi28 Nisan 2013

    cevabınızı bekliyorum

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön