03 Şubat 2014 #2271478

Vodafone Faturam Yüksek Geldi

Hat internet için kullanılan bir hat olup, modemde takılı duruyor. Son dönem faturam 10 bin TL'ye yakın geldi. Hiç yurt dışına çıkmadım. 29.01.2014 saat 14:13 tarihinde yaptığım görüşmede müşteri temsilcisi bana faturada kesin bir yanlışlık olduğunu, limit aşılsa bile günlük 5 TL'nin üzerinde bir ücretlendirme olmadığını dolayısıyla 150 TL'nin üzerinde ekstra bir ücret olamayacağını, zaten sözleşmemde 200 TL gibi bir limit konduğunu ekranda gördüğünü söyledi.


Sorunun 72 saat içinde neticelendirildiğini ve %100 bir yanlışlık olduğunu belirtti. Söz konusu konuşma zaten Vodafone'de kayıt altında. Hattıma başkası girmiş olabilir mi onuda bilmiyorum. Sonucu merakla bekliyorum.

Hasan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Hasan03 Şubat 2014

    Yaklaşık 8 Gb. Fazla kullanım görünüyor, muhtemelen dışardan bir giriş oldu. Öyle bile olsa 8 gb. internet kullanımı 10.000 tl. olur mu?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön