28 Ocak 2014 #2260695

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Bir aylık telefon faturası için 413 TL gibi bir bakiye geldi. Aralık. Ocak ayı faturam için Vodafone faturama itiraz ettim. Kullanım aşımı vs. gibi bir şeylerden bahsettiler ama o dönemde ki en yüksek dakika birim fiyatını bile baz alsalar benim 413 tl'lik görüşme yapabilmem için 36 gün boyunca 24 saat kesintisiz konuşmam gerekmekte bu da mantıken mümkün değil.


413 tl gibi bir meblağı ödemek istemediğim için müşteri temsilcisini arayıp itiraz talebinde bulunmak istedim kabul etmediler ve detaylı faturamı da mail adresime göndermediler. Duruma acilen çözüm beklemekteyim. Savcılığa suç duyurunda bulunacağım.

Emine 74 Okunma

Cevaplar

 • Emine03 Şubat 2014

  Faturam tekrardan incelenip bana geri dönülmedi...Ben bu faturayı ödemek istemiyorum.haksız kazanc sağlamaya çalışıyorlar.

 • Emine31 Ocak 2014

  Hala fatura ibrazim hakkında bana geri dönülmedi.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Emine30 Ocak 2014

  Vodafone dan arayıp yapılacak birşey olmadığını söylediler. Fatura detayimin tekrardan incelenmesi gerektiğini söyledim ve olumsuz cevap aldım. Gereğinin yapılmasını tekrardan rica ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön