23 Ocak 2014 #2251481

Vodafone Faturam Yüksek Geldi

Vodafone faturalı hattımı kapattığımda 500 dk heryöne mini paketimden 500 dk bitirmediğim halde 21 TL ödediğim fatura iptal ettikten sonra nasıl 15 aralık 15 ocak faturam 31.70 TL geliyor. Bu faturayı incelemesini ve fazla alınan ücreti tarafıma mahsup edilmesini aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı izah ediyorum.


Benim faturamın 3 yıllık Vodafone faturalı kullanırken 25 TL'yi geçmediğini hattı iptal edince nasıl bu kadar fatura geliyor. Vodafone gibi bir kuruma hiç yakıştıramadım. Böyle yaparak 32 TL kazanırsın ama kaç tane müşteri kaybedersin artık onuda sen düşün. Bu işin takipçisi olduğumu da bildiriyorum ve bu faturayı kabul etmiyorum son faturamı da ödedim.

Atalay 51 Okunma

Cevaplar

  • Atalay11 Şubat 2015

    Ancak kalıplaşmış mesajı yazar gönderirsiniz sizin müşteri memnuniyet anlyışınız bu ama hiç memnun değilim

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön