21 Ocak 2014 #2247227

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

2-3 senedir 65 tl fatura ödüyorum. Her ay belki 200 dakika bile konuşmuyorum. Sadece telefonda konuşuyorsun başka hiç bir şey yok.Vodafone'u aradım. Beni 30 tl aylık faturaya ikna ettiler.Ben daha 1 ay dolmadan tekrar aradım ve faturasıza geçeceğimi söyledim. Bana 5 tl fark olacağı söylendi tamam dedim. Aylık faturadan daha 5 gün önceden de faturasıza geçtim. Her ay e mailime extre gelirdi. Bu ay gelmedi. Mesajla 53,40 fatura geldi.


Faturada 30 tl gelmesi gerekiyordu.Müşteri hizmetlerini aradım sağolasın 20 dakika cepte reklama maruz kaldım.Müşteri hizmetleri telsiz vb söyledi. Kardeşim ben faturasıza geçince mi bu 23 tl telsiz ücreti geldi. Benden fazla alınan ücretin iadesini istiyorum ve faturamın e mailime gelmesini istiyorum.

Zülküf 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön