11 Mayıs 2013 #1792183

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

12 ay boyunca Vodafone'den sıkıntı yaşadım kendilerini çekim gücü kalitesinden bahsediyorlar ama insanları yönlendirme ve bilgilendirme yapmıyorlar. Benim Taahhütüm gecen ay dolmuş ve bana 40 TL civarı fatura gelmesi gerekirken 85 TL geldi bunun nedenini telefonunuz internete bağlanmış dediler olabilir dedim. Bu ay ise 72 TL geldi ve geçen ay Taahhütünüz bitmiş 1000 Dk olan görüşmem 500 Dk düşürülmüş ve bütün vergiler bana yüklenmiş olduğunu öğrendim. Taahhütümü ben günü gününe nasıl takip edebilirim bunu bana Vodafone'nin bildirmesi, beni yönlendirmesi lazım değil mi.

Buğra 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Buğra06 Haziran 2013

    11 Mayıs 2013 11:36 de yazdığım şikayete hala bir cevap alamadım ve her aradığımda en kısa sürede cevap verilecektir deniliyo 25 gündür bir sorun çözülmezmi

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön