07 Mayıs 2013 #1782225

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Telefon numaram 0541 221 ** ** askerlik döneminde aldığım numaramdır. Anadolu da yaşarken İstanbul'a hayatımı devam ettirmek için geldim çalışıyorum fatura ödenmemesinden dolayı avukattan İ**** D. tarafından arandım. Müşteri hizmetlerini aradım neden tarafıma bilgi verilmediğini sordum beni bulamamışlar. Taki avukatlık olana dek avukat buldu beni bu çok farklı birşey. Vodafone bu şekilde müşterilerinden paramı alıyor diye düşünüyorum. Ben sizden yardım talep ediyorum. En kısa sürede yardımlarınızı talep ediyorum. Verdikleri avukatlık numarasına da ulaşılamıyor. 745 tl lik borç nasıl taksitleriz yada ana parayı nasıl öderiz. 4 adetlik ödenmemiş fatura borcu.

Mustafa 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Yasal Takip sürecinden önce ilgili birimimiz tarafından da borçlu abonelerimize geri dönüş yapılmaktadır. Uygulama kapsamında abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Hattınız için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Bunun dışında, avukatınız tarafından talep edilen ücrete mevcut fatura tutarınız, gecikme bedeliniz ve avukat masraflarınızın dahil olup, ücretlere yönelik tarafımızdan herhangi bir işlem yapılamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön