01 Mayıs 2013 #1772744

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Taahhütlü bir Vodafone hattı kullanıyorum 29 tl. karşılığında kampanyalar hariç 850 dk. konuşma hakkım var kampanyalarla beraber toplam 1200 dk konuşma hakkım oluyor ve ben bunu aşmışım. Aştığım miktar konuşma hakkımın yarısı kadarken bana bunun bana faturası normal faturamın yaklaşık 12 katı yani 353 tl. mağduriyetimin giderilmesi için defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm ancak herhangi bir sonuç alamadım yardımınızı bekliyorum ve yine sonuç alamaz isem mahkeme açacağımı hakkımı sonuna kadar savunacağımı belirtirim.

Hüseyin 11 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin07 Mayıs 2013

    gerçekten çok yardımcı oldular hiç bir gelişme olmadı sadece arayıp faturanız normal dediler... hakkımı tüm telefon kullanıcıları adına yasal yollardan arayacağımı belirtirim... teşekkürler SİKAYETVAR.COM

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön