15 Şubat 2013 #1635261

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

İki yıldır annemin kullandığı ve kendi adıma kayıtlı Vodafone hattım vardı. 21 tl karşılığı her yöne 500 dakika kampanyasından faydalanıyordum. Son zamanlarda faturam 24-26tl.den aşağı gelmemeye başlaması üzerine faturalıdan kontörlü hatta geçmek istedim. MH aradım bana son bir ay için daha fatura geleceğini söyleyerek işlemimi tamamladı. ne yazık ki 21 tl gelmesi gereken fatura 38 tl. geldi.


MH.ni aradım. şu an ne isim altında olduğunu bilmediğim devlet kesintisi olan 1,5 tl nin 12 aylık peşin kesildiğini söylediler. bu haksız kesintinin iptal edilmesini istiyorum. yoksa üzerime kayıtlı 2 vodafone hattını iptal edeceğim çevreme de Vodafone nun haksız para almasını paylaşacağım.

Hüsnü 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,Telsiz Kullanım Ücretinin 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince, sistemde yer alan her abonenin yıllık olarak devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücret olduğunu belirtmek isteriz. 2013 yılı için 15,68 TL'dir.Abonelik süresi boyunca her yıl için 12 eşit taksitte faturalı/faturasız tüm abonelerden her ay tahsil edilmekte ve devlete aktarılmaktadır. Ön ödemeli hatların bakiyesinde yeterli lira olmaması durumunda, tahsil edilmemiş tüm vergi taksitleri yeterli bakiyeye ulaşıldığında mevcut bakiyeden düşmektedir. Aynı yıl içerisinde şebek içi geçiş söz konusu olduğunda , kalan taksit tutarları son dönem faturasına yansımaktadır. Ücretlendirme ve faturalandırmada hata bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön