24 Şubat 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geldi

4 araç takip cihazım mevcut, Kasım ayında Data tanımlaması için sözleşme imzaladık fakat Kurumsal Bayi personeli, evraklarımızı sisteme tanımlarken ekstra cihaz satışı yapıldı şeklinde kayıt oluşturmuş ve 36 TL gelmesi gerekirken 180 TL fatura geldi, dolayısıyla itiraz ettik.

Aradan 2 ay geçtikten sonra konuyu ancak anlamışlar ki bize yanlışlığı düzelttiklerini ve banka yoluyla havale yapmamızı talep ettiler 12 Şubat tarihinde havale yapıldı ama hala kullanmıyoruz. Yarın avukatıma dava açtırıyorum.

Cihan 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konu ile ilgili bilgilendirme maili,e mail adresinize gönderilmiştir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Cihan24 Şubat 2014

    542 müşteri hizmetleriniz 13 Şubat'tan bu yana çözemedi, çok titizlikle inceliyorsunuz belli..

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön