14 Şubat 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Bu Vodafone hatlarında 2 yaşadığım olay 30 tl fatura ödemem gerekirken geçen ay hattım kapandı. İş durumundan ödeyemedim. Geçen gün 70tl ödeyip açtırdım ve bana mesaj geldi 7 tl eksik alınmış önümüzdeki faturaya yansıtılacak diye bunu da geçtim bugün yine fatura geldi ve 68 tl yine. Bu ne ya ödemeyeceğim kapansın kalsın dakikalarım yüzde ellisi kalıyor harcamıyorum bile. Bana bunun açıklamasını yapamıyor.

Orçun 55 Okunma

Cevaplar

  • Orçun25 Şubat 2014

    işim dolayısıyla açamadım.bana tekrar dönüş sağlanabilir mi acaba

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 19.02.2014 15:29/19.02.2014 14:28 ve 21.02.2014 18:18 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön