11 Şubat 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

2014 yılbaşından 2 gün sonra İzmir Kemalpaşa'da Vodafone bayisine gidip 2 tane Avea hattımı Vodafone'a taşıdım. Tarife olarak her yöne 500 dk Vodafone içi sınırsız görüşme aldım. Bana 12 aylık taahhüt karşılığında Vodafone içi sınırsız görüşebileceğim söylendi. Bende 12 aylık taahhüt imzaladım Vodafone içi sınırsız olduğu için rahat rahat konuştum ama fatura çok afaki geldi.

Bende müşteri hizmetlerini arayıp sebebini sordum. Bana süreyi çok geçtiğimi söylediler. Bende tarifemi söyledim. Bana böyle bir tarifenin olmadığını söylediler. Bayiden şikayetçiyim dedim. Kaydımı aldılar 5 gün oldu geri dönüş yapmadılar.Müşteri hizmetlerini aradığımda geri dönüş yapacaklarını söylediler.

Ali 32 Okunma

Cevaplar

 • Ali23 Şubat 2014

  evet vodafone konuyu çözümledi benim farklı konuştuğumu bayinin farklı konuştuğunu söyledi ve benim imzaladığım sözleşmenin sadece 5 tl indirimi kapsadığını ve vodafone içi sınırsız görüşme olmadığını ve sözleşmenin altından imzamın olduğunu söyledi.yani beni tutarsızlıkla ve yalancılıkla suçladılar.ayrıca evrakları gönderebileceklerini söylediler.yani suçlu ben olmuş oldum.ama halaa mağdurum.

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Ali19 Şubat 2014

  vodafonu bu şekilde bilmezdim.müşteri odaklı çalışmıolar.

 • Ali14 Şubat 2014

  sürekli geçiştiriliyorum. ayrıca sözleşmesini imzaladığım tarife olduğu halde fatura yüksek ve halaa çözüm üretilmedi 2. fatura da aynı gelirse nolcak merak ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön