20 Mayıs 2014

Vodafone Faturam Yine Fazla Geldi!

35 TL fazla yansıtılan bir ücretim vardı bir daha ki aya o faturamın ödeneceğini ve kesileceğini faturam üstünden söylendi. Üstüne basa basa inanmadığımı bir daha ki aya tekrar aynısı yansıtacaklarını belirtmeme rağmen bu ay faturam yine aynı şekilde geldi. Müşteri temsilcisi de yok onu aşmışsınız yok bunu aşmışsınız bahanesi yaptı ben neyi kullanıp kullanmadığımı zaten biliyorum 2 tane faturalı hattım var ikisini de kapatacağım abarttınız artık!

Gizem 356 Okunma

Cevaplar

  • Gizem26 Haziran 2014

    aranmadım ben ve alınmayacağı söylendiği halde 35 TL faturama yine yansıtıldı ödedim fakat ay başında red tarifemle birlikte 2 hattımı da kapanışını gerçekleştireceğim

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.05..2014/28.05.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön