20 Ocak 2014 #2246023

Vodafone Faturam Yine Fazla Geldi!

Faturamın yada tarifemin 35 tl'lik bir tarife artı telefon ücreti ile 110 lira ya tekabül ediyor fakat faturam 239 tl geldi. Müşteri hizmetlerini ise aradığımda KDV şu bu sıraladı bana %18 lik vergiye 70 lira ödüyorum extra kullanım ise 45 lira 45 liraya 70 lira vergiden bahsediliyor. Durumun derhal düzeltilmesini istiyorum . Gereken cevabın acil verilmesini istiyorum ben 1 yıllık Vodafone kullanıcısıyım fakat tarife fiyatında faturamı ödeyemedim. 150-160 ama 259 lira ne oluyor?

Tuğçe 76 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tuğçe25 Ocak 2014

    Bu nası l bi inceleme ya fatura ödeme tarihi geldi ve hala inceleniyo hemen bir çözüm bulunmasını rica ediyorum turkcell de böyle bir sorun yaşandığında sorgusuz süalsiz faturayı güncelliyo ama vodafonede rezil oluyoruz paramızla

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön