19 Mart 2013 #1695108

Vodafone Faturam Olması Gerekenden Fazla Geliyor!

Kullanmış olduğum Vodafone genç avantaj tarifesi aylık 30 tl ve 21 tl lik internet paketim var. Yalnız konuşma paket aşım ücretini geçtiği için 44 tl lik bir mebla kdv dahil 67 tl yi buluyormuş. (44 tl ye 20 tl den fazla kdv yüklüyorlar.Nerde yaptıkları reklamlar ) ayrıca faturamda 30 tl genç avantaj sabit ücretim görünmemektedir.


Benim toplamda ödemem gereken tutar en fazla 60 tl olması gerekirken bunun 2 katı 122 tl yi buluyor.Vodafone kullanmanın ayrıcalığını anlamış değilim insanları Vodafone'dan caydırıyorlar. faturama itiraz eder ne yapılması gerekiyorsa gerek indirim gerekse faturanın tekrar hesaplanması bu sorunun en kısa zamanda çözümlenip tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Neşe 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 507735xxxx numaralı hattınızda Kampanyanızın Bittiğine Dair Bilgilendirme SMS*nin tarafınıza ulaşmaması sebebi ile iade edildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Neşe20 Mart 2013

    tşk eder lakin olayın en kısa zamanda çözümlenip tarafıma bildirilmesini rica ederim. fatura son ödeme tarihimin geçmesini istemiyorum. bu şekilde olursa başka bir firmaya geçmem söz konusu tekrardan teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön