29 Ağustos 2013 #1982144

Vodafone Faturam İle İlgilenmiyor!

2013 temmuz ayında faturalı hattımın üzerine cihaz aldım 865 TL'lik bir cihaz. Sürekli Vodafone bayileriyle görüşmeler yaptım cihaz için ve bana faturalarınızı 9 aydır düzenli ödemişsiniz gecikmeniz yok alabilirsiniz denildi. Cayma bedeli yansır mı dedim denediler hayır size cihaz çıkıyor denildi ve bana cihaz verildi.


Sonra bana gelen 21'indeki fatura tutarı 395 TL benim fatura tutarım ödemem gereken 143 TL gerisi tekniksel bir sorundan dolayı ücret yansımış. 1 buçuk aydır halen fatura incelemede ve benim hattım kısıtlamaya girdi. 100 kere müşteri hizmetleriyle görüştüm ama halen incelemede deniliyor. Kaç ay oldu ben mağdur kaldım. Lütfen artık ilgilenin benim o faturayı ödeyecek durumum yok.

Gülbahar 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında iade işleminizin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön