07 Şubat 2014

Vodafone Faturam Her Ay Fazla Geliyor

Ben Vodafone kullanıcısıyım. 3 aydır Vodafone'den 6 GB'lık bir paket alıyorum. Hat aldım o hattı sadece 6 GB'lık net paketi için kullanıyorum. Faturam normalde 35 TL geliyor ama 3 aydır kulladığım pakette 3 fatura ödedim ilk faturam fazla 50 TL geldi. Sonra ki ay 35 TL geldi.


Son ayda yine 50 TL geldi. Aradım sordum 3210 diye bir servisi kullanmışım ben öyle bir şey kullanmadım zaten diğer kullanıcılardan bir çok şikayet gelmiş bu 3210 hakkında adamı kendi kendine abone edip faturaya yansıtıyorlar. Bana yardım etmenizi bekliyorum. Bu konu hakkında birçok insanımız mağdur.

Emre 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 07.02.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön