22 Şubat 2013 #1647574

Vodafone Faturam Hatalı!

Telefon kampanyası ile telefon aldım. 41 TL cihaz bedeli faturama yansıtılmaktadır. Ocak ayı faturama bu yansıtılmamıştır. 2. Kez aradım kayıt açıldığı söylendi. İşim dolayısıyla yurt dışına çıkacağım ve acil geri dönüş yapılmasını istedim. Bana sadece öncelik olarak belirttiğini ne zaman geri dönüş olur bilemeyeceğini 15 gün sürebileceğini söylendi.


Benim o kadar zamanım yok. Ayrıca bu kampanyaya eşit taksit ile olduğu için girdim. Şu an belkide 1 ay içinde çift bedel ödeyerek bu ödeme düzenim bozulacak. Operatörün hatasından dolayı ileride icra gibi gereksiz işlemlere de adım karışsın ve lekelensin istemiyorum. Bu konuda çok hassasım. Bir an önce yurtdışına çıkmadan çözülmesini bekliyorum.

Hakan 16 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, cihaz taksit bedelinin yansımadığı ayı takiben diğer aylara yönelik gerekli düzenlemenin sağlandığı görülmüştür. Taksit bedeli yansımamış olan döneme ait geriye dönük işlem sağlanmadığından, taksit bedeli yansımamıştır. Cihaz kampanyanızın sonlandığını ve sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön