25 Eylül 2014

Vodafone Faturam Fazla Geldi

Şuan kullanmakta olduğum Vodafone faturalı hat konusunda şikayetimi belirtmek ve çözüm bulmak istiyorum. Bundan önce kullanmış olduğum faturalı hat konusunda problemim yoktu ama şimdi kullandığım hat üzerine adıma 160 TL fatura çıkartmış olması. Aylık ödemem 40 TL olarak görünüyor bana gelen fatura parasıyla alakası yok.


Eğer en kısa zamanda çözüm bulunmazsa sizi şikayet edip mahkemeye başvuracağım. Böyle terbiyesizlik olmaz ilk defa kullanmıyorum faturalı hattı ama sizin bu yaptığınız olacak iş değil. Müşteri hizmetiyle görüştüğüm zaman hem ses yükselmesi yaşadım hemde kota aşımı olarak söylüyorlar. Bana mesaj geldiği zamanda kalan haklarınız bir sonraki aya aktarılmıştır diyor.

Gamze 416 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön