22 Temmuz 2013

Vodafone Faturam Çok Yüksek Geldi!

Ben annemin adına olan Vodafone faturalı hat kullanmaktaydım. Geçen yıl bu zamanlar kamu çalışanlarına tarifeye ek 1 TL'ye dakikalarınızı 3 katına çıkartıyoruz diye kampanya yapmıştınız. Bende hemen kampanyaya dahil oldum. 500 dk oldu 1500 dk (Cep Avantaj Mini).

Bana geçen ay bir mesaj geldi tarifeniz 31 TL'den yenilenmiştir diye bende herhalde 1500 dk devam
ediyor düşündüm. Madem taahhütümüz bitmiş Turkcell'e geçelim dedik geçtik. Bu ay bir fatura geldi dillere destan 115 TL. Hayır mesajı gönderiyorsun 500 dk. En kısa zamanda gereğinin yapılması dileğiyle.

Canberk 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.07.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön